پلاگین پشتیبان گیری وردپرس" />پلاگین پشتیبان گیری وردپرس">پلاگین پشتیبان گیری وردپرس"/>

پلاگین پشتیبان گیری وردپرس

پلاگین پشتیبان گیری وردپرس
پلاگین پشتیبان گیری وردپرس
پلاگین پشتیبان گیری وردپرس

خیره فایل پشتیبانی در گوگل درایو -Dropbox-Microsoft OneDrive و دهها فضای دیگر با امکان بازگرداندن رایگان
چرا باید وب سایت خود را پشتیبان گیری کنید.
وردپرس مانند هر CMS می تواند به مواردی مانند سقوط سرور، هک شدن، نقص امنیتی، پلاگین بد یا به روز رسانی تم و وب سرورهای ناامن آسیب پذیر باشد. اگر چیزی به وبسایت شما برسد، در زمان، پول و اعتبار شما به اندازه کافی هزینه خواهد داشت.

در حالی که اقدامات امنیتی دیگر ضروری است، پشتیبان گیری بیمه نهایی است: این بدان معنی است که اگر بدترین اتفاق رخ دهد، وب سایت شما (به همراه تمام فایل ها و پایگاه های مرتبط) باقی می ماند و می تواند بدون هیچ وقت دوباره باز گردد.

شما همیشه می توانید پشتیبان گیری کتابچه راهنمای خود را ایجاد کنید – اما با استفاده از پلاگین پشتیبان گیری بی نهایت سریع تر، ساده تر و ایمن تر است. زندگی به اندازه کافی مشغول است با پلاگین پشتیبان گیری وردپرس، شما می توانید به سادگی “تنظیم و فراموش”، برنامه ریزی در پشتیبان گیری خودکار برای صرفه جویی در وقت، کار و بدون هیچ زحمتی.

پشتیبان گیری و ترمیم را ساده می کند. این بالاترین رتبه و محبوب ترین پلاگین پشتیبان برنامه ریزی شده با بیش از دو میلیون نصب در حال حاضر است. پشتیبان گیری از فایل ها و پشتیبان گیری پایگاه داده به ابر و بازگرداندن با یک کلیک!

پشتیبان گیری به طور مستقیم به Dropbox، Google Drive، Amazon S3 (یا سازگار)، UpdraftVault، Rackspace Cloud، FTP، DreamObjects، Openstack Swift و ایمیل. نسخه پرداخت شده نیز به مایکروسافت OneDrive، مایکروسافت لاورو، Google Cloud Storage، Backblaze B2، SFTP، SCP و WebDAV پشتیبانی می کند
بازگرداندن، و همچنین پشتیبان گیری
گزینه های ابری بیشتری نسبت به دیگران را پشتیبانی می کند
به شما امکان می دهد برنامه های پشتیبان گیری خودکار را برای راحتی بیشتر در نظر بگیرید
سریعتر است، با استفاده از منابع سرور کمتری
در بیش از ۱ میلیون سایت آزمایش شده است

برای مشاهده لینک دانلود شما میبایست وارد سایت شوید و یا  در صورت ورود از قسمت کاربری حساب خود را شارژ نمائید 

اگر سوالی داشتید  در قسمت نطرات اعلام کنید

 

مطالب مرتبط