واکنش مسئول بسیج دانشگاه تهران به تجمع امروز

Spread the love

علی طلوعی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با فارس، در رابطه با اتفاقات امروز این دانشگاه و تجمع تعدادی از دانشجویان گفت: انجمن دانشکده فنی دانشگاه تهران در روزهای اخیر با انتشار بیانیه‌ای مخالفت خود را با طرحی در رابطه با اجرای قانون پوشش اعلام کرد.

وی افزود: در ادامه کانالی هم توسط تعدادی از دانشجویان با عنوان « نه به گشت در دانشگاه» تشکیل شد و طی آن فراخوان‌هایی داده شد و قرار شد ساعت ۱۲ امروز مخالفان اجرای قانون در دانشکده فنی تجمعی برگزار کنند.

این فعال دانشجویی ادامه داد: ظهر امروز همانطور که وعده داده بودند تعدادی از دانشجویان در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه جمع شدند و در مخالفت با اجرای قانون پوشش و رعایت حجاب و عفاف در دانشگاه، شعارهایی سر دادند و پس از آن در محوطه دانشگاه راهپیمایی کردند.

طلوعی تاکید کرد: در ادامه تعداد گسترده‌ای از دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران به برگزاری چنین تجمعی اعتراض کرده و در نتیجه دانشجویان تجمع کننده به همراه تعدادی از دانشجویان دانشگاه در تالار پردیس‌های هنرهای زیبا جمع شدند و دقایقی بامعاون فرهنگی دانشگاه گفت‌وگو کردند، چنین بیانیه‌ای هم توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی قرائت شد که این بیانیه مضحک نشان داد این افراد با اسلام مشکل دارند.

وی خاطرنشان کرد: باید منطق اجرای این قانون توضیح داده می‌شد و اگر اینطور بود کار به برگزاری تجمع نمی‌رسید. مسلما مسئولیت این ماجرا برعهده مدیران دانشگاه تهران است.

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *