نماینده مردم می‌خواهیم، نه دلال که از وزیر امتیاز بگیرد

Spread the love

حسن رهامی در سومین مجمع حزب اراده ملت «شعبه تهران» که روز سه‌شنبه عصر با حضور اکثریت اعضای حزب اراده ملت در دفتر تهران آغاز بکار کرد، ضمن تبریک برای برگزاری مجمع دفتر تهران گفت: می‌خواهم درباره نقش حزب در جلوگیری از مدیریت مجمع الجزایری صحبت کنم. درکشورهایی مثل ایران که احزاب قوی وجود ندارد، مدیریت بصورت مجمع الجزایری است. مدیران بدون ارتباط ارگانیک در کنار هم زیر پرچم کار می‌کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه کار انتخابات از اول انقلاب تاکنون پیشرفت خاصی نداشته است، گفت: روند رای‌گیری همان است. افرادی را که به مجلس فرستادیم فاقد برنامه‌های مدون بودند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه ما اجازه نمی‌دهیم در کشور اعتراضات مدنی شکل بگیرد، اظهار داشت: ما تلاش کردیم و در بین کاندیدای موجود سراغ آقای هاشمی رفتیم که با رد صلاحیت ایشان جناح اصلاح‌طلب از آقای روحانی حمایت کرد. اما به دلیل عدم وجود حزب دولت از این حمایت هیچ استفاده مدیریتی نکرد.

رهامی یادآور شد: متاسفانه با این رویکرد هیئت دولتی تشکیل شد که اجزای آن باهم ارتباط نداشتند. برخی اجزای دولت تصمیمات جای دیگر دولت را نقض می‌کنند.

وی گفت: باید تلاش کنیم مدیریت کشور را یکپارچه هدایت کنیم. متاسفانه برخی ولایتمدارترین افراد را رد صلاحیت می‌کنند. ما در مجلس نماینده مردم می‌خواهیم نه دلال که از وزیر امتیاز می‌گیرد تا آن را استیضاح نکند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *