حمله به صفحه همسر استراماچونی: به ایران نیا

Spread the love

مربی ایتالیایی با استقلال به تفاهم کلی رسیده و فقط از باشگاه خواسته بود که با همسر خود مشورت کند و در صورت رضایت او به استقلالی‌ها پاسخ نهایی را بدهد.

در چنین شرایطی، اتفاقاتی رخ داده که ممکن است نظر استراماچونی و همسر او درباره زندگی در ایران را عوض کند. کامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه امروز در یک برنامه تلویزیونی به یک اتفاق تلخ اشاره کرد و گفت: ” متأسفانه عکس‌هایی برای همسر استراماچونی فرستادند که به هیچ وجه نمایانگر فرهنگ اصیل ایرانی نیست. اتفاق‌هایی که در هر کشوری رخ می‌دهد، بدون اینکه سیاه‌نمایی کنند، از آن به راحتی می‌گذرند، اما برای ایران سیاه‌نمایی می‌شود.

امیدوارم این مسائل در تصمیم‌گیری‌های‌ این مربی ایتالیایی تأثیری نداشته باشد. این رفتارها برای تخریب کشور و فرهنگ‌مان چه معنایی دارد؟”

اگر بخواهیم به جزئیات اشاره کنیم، تنها می‎توانیم بگوییم که تصاویر ارسال شده برای همسر استراماچونی، تصاویر عجیبی است و ممکن است روی نظر او برای موافقت با سفر آندره‎آ به ایران تاثیر بگذارد و باید دید شیطنت‌هایی که در فضای مجازی و شبکه‎های اجتماعی رخ داده باعث دور شدن استراماچونی از استقلال خواهد شد با این مربی ۴۳ ساله به استقلال جواب مثبت خواهد داد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *